canlı destek

Uluslararası Projeler için Ortaklık Arayış Portalı Crowdhelix

Değerli Ege Üniversitesi Üyesi,

Üniversitemizin üyesi olduğu Crowdhelix, kamu hibeleriyle finanse edilen uluslararası projeler için iş dünyası ve akademi arasında konsorsiyum oluşturmaya yardımcı olan bir sanal işbirliği platformudur. 2021 başlarından itibaren Platformun ana odak noktası Horizon Europe programı olsa da AB tarafından finanse edilen tüm projeler (Erasmus+, SMP, PRIMA, vb.) için ortaklık arayış fırsatları sunmaktadır.

Crowdhelix Ağı’nı kullanarak; dünya çapında önde gelen araştırma kurumları ve yenilikçi şirketlerden oluşan bir grup ile uluslararası projeler planlayıp sunabilir, projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi ve uzmanlık alanlarınızı tanıtmanıza imkan sağlayan ağ ile güçlü ve etkili işbirliğine dayalı ortaklıklar kurabilirsiniz.

Crowdhelix Ağı, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir büyüklükteki herhangi bir kuruluştan, işbirliğine dayalı araştırma ve inovasyona stratejik bir bağlılık gösterebilecek uygulamalara açıktır.

Platforma üyelik için @ege.edu.tr uzantılı bir e-posta adresine sahip olmanız durumunda doğrudan üye olunabilmekte, diğer mail adresleri için başvuru sonrası doğrulama yapıldıktan sonra üyelik onayı verilmektedir.

Platforma nasıl üye olunacağı konusunda hazırlanan bilgilendirme videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=aZedPEM3WbI&feature=youtu.be

 

Platform hakkında sorularınız için EBİLTEM-TTO Proje Destek Birimi ile iletişime geçebilirsiniz: projedestek@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: 1877-165/173

Platform adresi: https://network.crowdhelix.com/

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ