Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

İletişim FakültesiHaberler

DAHA FAZLA


EÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Güzeloğlu’...

5 Mayıs 2021, İZMİR (Ege Ajans)-  Egeli başarılı akademisyen ve karikatürist Doç. Dr. Cem Güzeloğlu, Engelsizmir Ulusal Karikatür Yarışması’ndan mansiyon devamı..
Ege İletişimde tüm bölümler akredite oldu

12 Nisan 2021, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinin eğitim kalitesi tescillendi İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinde daha önce akredite devamı..
Egeli İletişimcilerden Depremzede Çocuklar İçin Anlamlı...

(8 Mart 2021) İZMİR (Ege Ajans) - Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çiğdem Dirik, Gazetecilik Bölümü Basın Ekonomisi ve devamı..
Yetkin mezunlar deneyimlerini genç iletişimcilere aktar...

(12 Şubat 2021), İZMİR (Ege Ajans) - Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde genç iletişimciler ile mezunlar bir araya gelmeye devam ediyor. Ege Üniversitesi devamı..
Dekan Takımcı’dan Prof. Dr. Gökovalı için taziye mesajı...

(1 Şubat 2021) İZMİR (Ege Ajans) - Duayen gazeteci, şair, yazar, turist rehberi ve akademisyen Prof. Dr. Şadan Gökovalı, tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp devamı..
Egeli genç İletişimciler Farkındalık Yaratmaya Devam Ed...

(27 Ocak 2021) İZMİR - (Ege Ajans) Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, pandemi dönemini verimli şekilde geçirmek adına iki önemli proje devamı..
Egeli iletişimcilerden “Çocuk Gelin” sorununa dikkat ç...

(18  Ocak  2021) İZMİR (Ege Ajans) - Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden bir grup akademisyenin medyada yer alan çocuk gelinlere yönelik haberlere dikkat devamı..
EÜ’de “II. Gelenekselden Dijitale Uluslararası Medya Ar...

Prof. Dr. Kabadayı, “Sempozyum ile iletişimde yepyeni bir çağın başladığının tanıkları olduk” İZMİR(Ege Ajans)-Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi devamı..
Fotoğraf sanatının ustası, akademisyen- sanatçı Kanlıoğ...

(31.12.2020) İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi’nin başarılı akademisyeni ve fotoğraf sanatçısı Dr. Öğretim Üyesi Alahattin Kanlıoğlu, katıldığı devamı..
Prof. Dr. Takımcı “Kaliteyi ve yeniliği önceleyen bir ü...

(24 Kasım 2020) Ege Üniversitesi'nde akademik birimler, “EÜ 2023 Akademik Vizyonu” kapsamında yürütülen çalışmaların analiz edildiği  devamı..
EÜ’den Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına “Yeni Zamanlar v...

(20 Kasım 2020) Prof. Dr. Takımcı, “İletişim alanında yetkin insan profillerine katkı sağlamak öncelikli hedefimiz” Ege Üniversitesi (EÜ) devamı..
Egeli iletişimcilerden İzmir’in markalaşmasına katkı v...

“Markalaşma Yolunda İzmir ve Dijital Gazeteler” kitabı artık raflarda….   Egeli iletişimcilerden  İzmir’in markalaşmasına katkı verecek devamı..
Dr. Öğretim Üyesi Alahattin KANLIOĞLU, Uluslararası Fot...

Egeli akademisyen Dr. Öğretim Üyesi Alahattin Kanlıoğlu,  uluslararası fotoğraf yarışmalarına eserleriyle damga vurdu Kanlıoğlu’ndan uluslararası iki devamı..
Egeli İletişimciler Uluslararası Film Festivalinden Ödü...

İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri, ulusal ve uluslararası film festivallerinden devamı..
Fakültemiz Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü ile Gazet...

  Yoğun çalışma ve gayretlerimiz sonucunda Fakültemiz Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü ile Gazetecilik Bölümü'müzün devamı..