EGE ÜNİVERSİTESİ

İletişim Fakültesi

Haberler

DAHA FAZLA


Benim Üniversitem Programı Özel Bölüm

2 Ocak 2020 Rektör Budak’tan yılın ilk gününde önemli açıklamalar Prof. Dr. Budak, “Ülkemiz, üniversitemiz ve geleceğimiz için devamı..
EÜ’de “Mimari Fotoğrafçılık Atölyesi”

İletişim Fakültesi ve EGEMM  fotoğraf atölyelerine  devam ediyor       31 Aralık 2019 Ömer Keskin-Oğuzhan devamı..
Egeli genç iletişimcilerden eğlendirirken bilinçlendir...

30 Aralık 2019 “Sıfır iz, YeşilİZ” İZMİR(Ege Ajans)- İzmir’de Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, “Sıfır Atık” devamı..
Radyo Ege Kampüs'te Yeni Yıl Kutlaması

30 Aralık 2019 İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM) işbirliğinde düzenlenen devamı..
TRT Spikerleri Egeli İletişimcilerle buluştu

30 Aralık 2019 İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda Ege Üniversitesi Red Reklamcılık Topluluğu tarafından devamı..
İletişimciler Çeşme İçin Yarıştı

30 Aralık 2019 İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakültesi tarafından gerçekleştirilen “1.Uluslararası Çeşme Kültürel devamı..
Egeli akademisyenler, medya okuryazarlığı uygulamaların...

27 Aralık 2019 İZMİR (Ege Ajans)- Bornova İlçe Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, EÜ İletişim Fakültesi akademisyenlerince devamı..
Egeli İletişimciler “Aydın Doğan Genç İletişimciler Yar...

27 Aralık 2019 İZMİR (Ege Ajans)- Egeli genç iletişimcilerin “Çizgilerin Dışında” filmi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç devamı..
İletişim Fakültesi mezunları öğrencilerle iletişim hali...

İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “Kariyer Yolculuğu” etkinlikleri ile fakülte mezunu iletişimciler devamı..
Çocuklar Radyo Ege Kampüs’de Mikrofonla Buluşuyor.

Çocuklar Radyo Ege Kampüs’de Mikrofonla Buluşuyor   İZMİR (Ege Ajans) - Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM) tarafından  devamı..
Egeli İletişimciler, “Işıkla Boyama Tekniği" eğitimi al...

İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM)  tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak yürütülen ve  EÜ TV’de devamı..
EÜ İletişim’den “Yeni Zamanlar ve Halkla İlişkiler Sem...

İletişimci, radyocu, gazeteci, akademisyen, profesör, şair ve yazar, A&B İletişim’in kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına, Ege Üniversitesi İletişim devamı..
EÜ’den “Girişimci İletişimi Sempozyumu”

Ege İletişim hem akademiyi hem de sektörü öğrenci ile buluşturuyor Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi ile Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve devamı..
Sektör Çalışanları ile Geleceğin İletişimcileri İletişi...

İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü, mezunlarla öğrencileri bir araya getirmeye devam ediyor. Sektör devamı..
Egeli genç iletişimciler film yapımcılığı üzerine bilgi...

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi “Kariyer Günleri” kapsamında genç iletişimcilerle bir araya gelen Kılınç, “Vakit kaybetmeden alanınızdaki devamı..