Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

İletişim Fakültesi

EÜ’de “Mimari Fotoğrafçılık Atölyesi”

İletişim Fakültesi ve EGEMM  fotoğraf atölyelerine  devam ediyor
 
 
 
31 Aralık 2019
Ömer Keskin-Oğuzhan Özen
 
İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi’nde; İletişim Fakültesi ve Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM) işbirliğinde Fotoğraf Sanatçısı Zerrin Toktaş Yasa’nın katılımı ile öğrencilere yönelik “Mimari Fotoğrafçılık Atölyesi” düzenlendi.
 
 Ege Üniversitesi’nde, Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM) bünyesinde EÜ Rektörlüğü ve EÜ İletişim Fakültesi’nin desteğiyle “İzmir’in Güçlü Kadınları” sosyal sorumluluk projesi kapsamında  İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda öğrencilere yönelik atölyelerin ikincisi düzenlendi. Etkinliğe proje yürütücüsü EÜ İletişim Fakültesi Araştırma Görevlisi Müjgan Yağmur Alpsüzenler, Fotoğraf Sanatçısı Zeren Toktaş Yasa ve proje araştırmacıları EÜ İletişim Fakültesi öğrencileri Mustafa Men, Seda Kanburoğlu ve EÜ öğrencileri katıldı.
 
Etkinlikte sunum yapan Fotoğraf Sanatçısı Zeren Toktaş Yasa, mimari fotoğrafçılık üzerine geniş yelpazeli bir sunum gerçekleştirdi.
 
Ekim 2019 ve Mart 2020 arasında 6 aylık sürede düzenlenen projede yer alan atölyelerin sonrasında katılımcıların ve atölyelerde eğitim veren fotoğrafçıların katılacağı bir sergi düzenlenecek. 
 
Etkinlik sonunda öğrencilere “Katılım Belgesi” verilerek atölye sonlandı.